סל הקניות שלי החשבון שלי שירות לקוחות דף הבית אודות החברה |  שאלות נפוצות |  חנות מוצרים |  צור קשר |  רכישה טלפונית
 


אבטחת מידע באתר ושמירה על פרטיות הגולשים
המוצרים והשרותים המוצעים למכירה באתר
תהליך הרכישה בחנות המוצרים של איזי פור יו
שרות לקוחות
המבצעים שלנו
שיתופי פעולה עם חברת איזי פור יו

אבטחת מידע באתר ושמירה על פרטיות הגולשים

» שאלה:
האם זה בטוח לרכוש כלים חד פעמיים ומוצרים נוספים, באתר?

תשובה: כשאתם רוכשים באתרנו כלים חד פעמיים לכל מטרה, לאירוח ולשימוש שוטף, כוסות חד פעמיות מנייר, כוסות חד פעמיות מפלסטיק או, כל אחד מעשרות מוצרינו העומד לרשותכם באתר, אתם יכולים להיות רגועים!
 
חברת איזי פור יו נוקטת בכל האמצעים העומדים לרשותה בכדי להגן על פרטיות לקוחותיה, ועל סודיות הנתונים הנמסרים על-ידם. האתר מאובטח ברמה גבוהה ביותר, ומוגן מפני פריצה בזדון או בשוגג באמצעות טכנולוגיה מתקדמת.
כל הפרטים המתקבלים מהלקוח נדרשים ורלוונטיים לצורך השלמת עסקת הרכישה של המוצרים שנבחרו על-ידו לקנייה. וכמובן שמסירת הפרטים האישיים בטופס ההזמנה נעשית עפ"י רצונו של הלקוח ובהסכמתו.
כמו כן, בשום מקרה לא מעבירה איזי פור יו נתונים, פרטים אישיים או כתובות דואר אלקטרוני לצד שלישי שלא בהסכמה מפורשת של הלקוח, בכתב ומראש, למעט במקרים הבאים:
א. פרטי העסקה מועברים לחברת האשראי לצורך חיוב.
ב. שם, כתובת ומס' טלפון של הרוכשים באתר מועברים לחברת השילוח לצורך ביצוע האספקה.
חשוב לדעת! ניתן לרכוש מחברתנו כלים חד פעמיים ומוצרים נוספים, באמצעות פניה טלפונית, במידה ונוח לכם יותר לעשות זאת בדרך זו.

חזרה לתחילת העמוד

המוצרים והשירותים המוצעים למכירה באתר
» שאלה: אילו מוצרים ניתן לרכוש בחנות האינטרנטית של איזי פור יו?
תשובה: אנו מציעים לכם שפע מוצרים איכותיים, הכול תחת גג אחד - One Shop Stop , ואתם חוסכים לעצמכם "כאבי ראש" ו"ריצות מיותרות":
♦ יבוא ושיווק כלים חד פעמים (כוסות מנייר, כוסות חד פעמיות ממותגות מנייר, פלסטיק ועוד)
♦ אספקת מוצרי נייר והיגיינה פרמיום של חוגלה קימברלי
♦ אספקת כל חומרי הניקוי, מרכזי דילול ופתרונות ניקוי וחיטוי למטבח המוסדי - זהרלאב ♦ מכירת מכונות סוכר, נקניקיות וברדוהשכרתן לאירועים
♦ מכירת והשכרת מדיחי כלים הכוללת שירות תמיכה והתקנה
♦ יבוא בלעדי של מכונות הפופקורןהמקצועיות שלCretors
♦ אספקת מוצרים נלוויםלהכנת פופקורן, צמר גפן מסוכר, נקניקיות, ברד ואייסקפה
» שאלה: האם אתם מציעים מוצרים /שירותים שאינם ניתנים לרכישה באתר?
תשובה: כן! ישנם שירותים אותם ניתן לקבל רק בפנייה ישירה אל חברתנו:

אם אתם זקוקים להדפסה (למשל לוגו חברה) על כלים חד פעמיים כגון כוסות חד פעמיות מנייר (גם בכמויות של 1000 יחידות לפריט ..

אם אתם מעוניינים בקבלת ההדרכה שאנו מציעים בכל הקשור לייעול העבודה וחיסכון בעלויות באמצעות שיטת מרכזי דילול (ללקוחות חוזרים שכבר ביצעו רכישות קודמות באמצעותנו ).

צרו עימנו קשר לקבלת פרטים נוספים.

חזרה לתחילת העמוד

תהליך הרכישה בחנות המוצרים של איזי פור יו
 
» שאלה: אני מעוניין/תלרכוש באמצעות האתר מוצרים שונים, למשל, כלים חד פעמיים, כוסות חד פעמיות מנייר, כוסות חד פעמיות מפלסטיק. מה עליי לעשות?
תשובה: תהליך הרכישה באתר חברת איזי פור יו מתבצע על-פי השלבים הבאים:
שלב 1 - כניסה לחנות האלקטרונית של חברת איזי פור יו

כניסה לחנות אפשרית מדף הבית וגם מכל דף פנימי באתר, באמצעות הקלקה על לחצן קטגורית המוצרים המבוקשת. אם אתם מחפשים, לדוג', כלים חד פעמיים - כוסות חד פעמיות מנייר, עליכם להקליק על הלחצן כוסות חד פעמיות מנייר + מכסים תואמים.

שלב 2 - בחירת המוצר אותו רוצים לרכוש

הקלקה על לחצן קטגורית מוצר מסוימת פותחת דף חדש המאפשר לכם להתרשם משפע כלים חד פעמיים, כוסות חד פעמיות מנייר, כוסות חד פעמיות מפלסטיק ומגוון נוסף של מוצרים, אותם ביכולתכם לרכוש מיידית בקלות ובנוחות.

כעת, פשוט הוסיפו את המוצר המבוקש לעגלת הקניות שלכם והמשיכו לקופה, לביצוע התשלום, או בחרו באותו האופן, במוצרים נוספים שאתם מעוניינים לרכוש.

שלב 3 - רישום בפעם הראשונה למערכת או כניסה חוזרת

להשלמת ביצוע רכישת המוצרים שבחרתם, עליכם למלא טופס הזמנה תוך הזנת מלוא הפרטים הנדרשים. מסירת הפרטים המבוקשים הינה תנאי להשתתפות ברכישת המוצרים ו/או השירותים המוצעים למכירה באתר.

פרטי הפעולה באתר ופרטי ההזמנה לרכישת מוצר ו/או שרות באתר לרבות פרטי מבצע הפעולה באתר יועברו באמצעות פרוטוקול אבטחה מוצפן מסוג SSL למחשב עיבוד הנתונים של חברת א.ע.אילן טק בע"מ.

עסקת הקנייה תשתכלל רק לאחר שאיזי פור יו תקבל אישור מאת חברת כרטיסי האשראי על ביצוע החיוב, בהתאם לנוהלי העבודה הקיימים בינן לבין איזי פור יו  

בכך סיימתם את קנייתכם בחנות איזי פור יו. שם המשתמש והסיסמה שבידיכם, מאפשרים לכם לחזור ולרכוש ממוצרינו בכל עת, 24 שעות, 7 ימים בשבוע. לנוחותכם, תישמר רשימת הקניות שביצעתם בפעם הראשונה באמצעות האתר, גם לפעמים הבאות.  

חזרה לתחילת העמוד

שירות לקוחות
» שאלה: מתי מקבלים את המוצרים שנרכשו?
תשובה: לקבלת מועד אספקה של מוצר כלשהו, יש להקליק על לחצן לקטגורית המוצר המבוקש (לדוג' כוסות חד פעמיות מנייר + מכסים תואמים). אחרי כן, יש להקליק על תמונת המוצר המבוקש (לדוג', כוס חד פעמית מנייר 300 מ"ל לשתייה חמה) או לחלופין, על הלחצן "מידע נוסף".
מועדי האספקה המפורטים כמתואר, משתנים ממוצר למוצר (לעיתים מועד האספקה הינו "מיידי" ולעיתים "עד 48 שעות"). והם בימי עבודה הנספרים מיום קבלת אישור לעסקה מחברת האשראי של המזמין. איזי פור יו עושה כמיטב יכולתה להקדים את מועד האספקה ו/או להתאימו לצורכי המזמין, וזאת בכפוף למדיניות חברות ההובלה.
במידה והלקוח/ה מבקש/ה לשנות את הכתובת לאספקה, ובכפוף לאישור בקשה זו ע"י איזי פור יו, ייספרו ימי העבודה מיום אישור בקשת שינוי הכתובת על-ידי איזי פור יו.
אספקת המוצרים מתבצעת לבית הלקוח/ה או לכל מקום ו/או בכל דרך שהיא לאחר תיאום עם הלקוח/ה, וכל זאת בהתאם ובכפוף לתנאי האספקה של איזי פור יו ו/או חברת המשלוחים מטעם איזי פור יו.
 
» שאלה: כיצד מקבלים את המוצרים שנרכשו באתר חברת איזי פור יו?
תשובה: אתם יכולים לקבל במספר דרכים את המוצרים שרכשתם באמצעות החנות שלנו.
א. הובלה
דמי ההובלה כוללים עלות משלוח רגיל, הכולל הבאת המוצר אל תוך דירת הלקוח/ה והעמדתו במקום המבוקש ע"י הלקוח/ה, כולל סבלות למוצרים כבדים עד קומה שלישית (בעבור כל קומה מעל קומה 3 בבנין ללא מעלית יש צורך בתשלום נוסף של 35.- ש"ח ).
במידה שלפי שיקול דעתה של חברת ההובלה נדרשת למוצר הובלה חריגה כגון מוצר שיש להעלותו במדרגות מעבר לקומה השלישית, או במקרה שיש צורך במנוף להכנסת המוצר לבית הלקוח/ה, או במקרה שיש צורך בפירוק דלתות לצורך הכנסת המוצר לבית הלקוח/ה, יחולו הוצאות ההובלה החריגה על הלקוח/ה.
מסירת המוצר הינה אישית בלבד, קרי לידי המזמין בלבד ובהצגת תעודת זהות של המזמין במעמד המסירה. היה והמזמין אינו מקבל את המוצר באחריותו הבלעדית ליתן יפויי כוח מטעמו וכן ת"ז שלו למקבל המוצר שהוזמן.
עקב המצב הביטחוני השורר במדינה, מסרבות חברות ההובלה להוביל מוצרים לישובים מסוימים שהכניסה אליהם כרוכה בסכנת חיים למוביל. במקרים אלה תהיה חברת ההובלה רשאית לתאם עם הלקוח/ה את מסירת המוצר במקום מוסכם אחר שיהיה מקובל על הלקוח/ה ועל חברת ההובלה.
חברת ההובלה רשאית לדרוש כי בעת מסירת המוצר יהיה נוכח בדירה בעל כרטיס האשראי שביצע את הרכישה, וכי הוא יציג בפני הנהג את תעודת הזהות שלו ו/או כרטיס האשראי באמצעותו בוצעה העסקה.
ב. איסוף עצמאי
איסוף המוצרים ממחסני איזי פור יו, בכפוף למלאי הקיים לאחר אישור ההזמנה במקרה של איסוף עצמאי של המוצר, לא יתבצע חיוב של דמי טיפול ומשלוח, מאת הלקוח/ה.
לקוח/ה המעוניין/ת לקבל את המוצר באופן עצמאי, מתבקש/ת לסמן זאת במקום המתאים בטופס ההזמנה, כבר בשלב ביצוע תהליך הרכישה. במידה והרצון בהובלה עצמאית לא נרשם בדף הזמנת המוצר, לא יתאפשר ללקוח/ה מאוחר לאסוף את המוצר לבד/ה, ויהיה צורך בתשלום בדמי טיפול והובלה.
כמו כן, על הלקוח/ה לתאם עם איזי פור יו בתוך יום עבודה אחד, את מועד ומקום האיסוף.
בעת איסוף עצמאי של המוצר ממחסן ספק או ממחסן איזי פור יו, יהיה על הלקוח/ה להציג תעודת זהות וכרטיס אשראי של מבצע/ת ההזמנה. לקוח המבצע איסוף עצמאי של המוצר , יהיה אחראי לכל נזק מכל סוג שהוא, אשר יגרם למוצר מרגע שהמוצר הועבר לחזקתו , לרבות נזק אשר נגרם למוצר במהלך הובלת המוצר.
ג. משלוח
» שאלה: במידה ומתעוררת בעיה אחרי רכישת המוצר, האם "יש עם מי לדבר"?
תשובה: חברת איזי פור יו משקיעה משאבים רבים בכדי לספק ללקוחותיה את השירות הטוב ביותר. לכן, הקמנו מוקד שירות לקוחות, לטובת הגולשים באתר והמזמינים באמצעותו.
המוקד מטפל ומסייע בנושאי השימוש באתר, בירורים, שאלות, אספקת מוצרים ותלונות.
ופעיל בימים ובשעות הבאים: ימים א'-ה' משעה 10:30 עד 15:00
טל להתקשרות למוקד לקוחות איזי פור יו: 1-800-808-800
ניתן לפנות גם באמצעות הפקס: 03-9031962
לפני ואחרי שעות פעילות המוקד, ניתן לפנות אלינו באמצעות מילוי טופס פנייה באתר. הפניות המגיעות בדרך זו מטופלות בעדיפות גבוהה ביותר ע"י צוות המוקד.

חזרה לתחילת העמוד

שונות
 
» שאלה: כיצד ניתן לקבל מידע אודות מוצרים ומבצעים חדשים שאתם מציעים?

תשובה: אנו מציעים מידי פעם בפעם מבצעים אטרקטיביים עבור מגוון המוצרים שאנו מספקים, כלים חד פעמיים, כוסות חד פעמיות מנייר, כוסות חד פעמיות מפלסטיק ועוד ועוד. תוכלו לקבל מידע על המבצעים הללו, על מוצרים חדשים שלנו, ובכלל, לשמור על קשר, במספר דרכים:
אנו מעדכנים את האתר מידי תקופה, לכן, מומלץ לחזור ולבקר בו. דרך נוספת, הבטוחה והמהירה להתעדכנות בכל "החדשות האחרונות" של חברת איזי פור יו, הינה רישום לרשימת התפוצה שלנו לצורך קבלת עלון החדשות שלנו.
שימו לב, אם כבר ביצעתם רכישה באמצעות האתר, הרי שהמידע שמסרתם בעת ביצוע הרכישה, משמש גם לשליחת דואר אלקטרוני בנוגע למבצעים מיוחדים או עדכונים באתר. אם אינכם מעוניינים בקבלת דואר אלקטרוני אנא פנו לחברת איזי פור יו לצורך מחיקתכם ממאגר מקבלי הדואר האלקטרוני כאמור.  
 
» שאלה: למי לפנות בנושא שיתוף פעולה עסקי עם חברת איזי פור יו?
תשובה: אנו פתוחים לקבלת הצעות ושמחים לבחון הזדמנויות עסקיות להרחבת פעילותינו העסקית.

חזרה לתחילת העמוד

 

 


לרכישה טלפונית התקשר עכשו:
1-800-808-800